بهترین ارتوپد در تهران

بهترین ارتوپد در تهران را به شما معرفی می کنیم تا درمان مشکلات و ناراحتی های سیستم عضلانی اسکلتی خود را تحت نظر آن با موفقیت انجام دهید.

هرگونه ناراحتی های استخوان ، مفاصل ، رباط ها ، تاندون ها ، عضلات و … توسط یک ارتوپد خوب قابل درمان است. افراد در سنین مختلفی ممکن است به ارتوپد مراجعه کنند.

یک جراح ارتوپد حرفه ای باید دارای تجربه و دانش بالایی باشد تا در تشخیص علل مشکلات بوجود آمده برای سیستم عضلانی اسکلتی ، به خوبی عمل کند. جراحان ارتوپد بی شماری در کشور ما مشغول به کار هستند که تنها برخی از آنها حاذق و مسلط هستند.

مشکلاتی که توسط جراح ارتوپد قابل درمان است :

بهترین ارتوپد در تهران ، انواع بیماری های عضلانی اسکلتی را با موفقیت درمان می کند. بیماری های مختلفی توسط جراح ارتوپد درمان می شود.

– درمان شکستگی جناغ سینه

– درمان رگ به رگ شدن مفاصل

– درمان پیچ خوردگی مفاصل

– درمان در رفتگی مفاصل آرنج

– درمان شکستگی مچ دست ، کف دست و انگشتان دست و پا

– درمان دررفتگی ستون فقرات کمر و ستون مهره های گردن

– درمان شکستگی و در رفتی لگن خاصره

– درمان شکستگی دنده ها

– درمان صدمات مچ پا

– درمان دیسک کمر

– درمان بهبود شکل ستون فقرات تغییر شکل پیدا کرده

– درمان مادرزایی کودکان

– درمان تومورهای موجود در عضلات و استخوان ها

– درمان مشکلات تاندون ها

– درمان آرتروز مفاصل

– درمان مفاصل لگن

– درمان پوکی استخوان

– درمان نرمی استخوان

– درمان راشیتیسم

– و …

روش های درمانی ارتوپدی

بهترین ارتوپد در تهران برای درمان مشکلات ذکر شده بر اساس نوع مشکل از یکی از دو روش درمان محافظه کارانه و درمان جراحی استفاده می کند.

درمان محافظه کارانه : در این روش درمانی از دستورات کاربردی و فیزیکی استفاده می شود تا بتوان نواقص سیستم عضلانی و اسکلتی را با روش غیرتهاجمی درمان نمود. در این روش از جریان مستقیم و متناوب اولتراسوند و نور لیزر استفاده می شود تا نواحی درگیر بیماری ، گردش خون بهتری داشته باشند و مواد مغذی و اکسیژن بیشتری دریافت کنند. تزریق کنترل شده ، دیگر روشی است که برای درمان در روش محافظه کارانه مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به نوع بیماری می توان از شوک درمانی ، احیا پزشکی ، کایروپراکتیک و … استفاده نمود تا بدون جراحی به درمان بیماری ها اقدام نمود.

درمان جراحی : درمان جراحی حتماً باید توسط بهترین ارتوپد در تهران انجام شود. اگر درمان محافظه کارانه پاسخگو نباشد ، چاره ای به جز جراحی نیست. بسیاری از ناراحتی های دستگاه عضلانی اسکلتی ، با جراحی درمان می شود. حساسیت این روش درمانی بیشتر است. به همین دلیل انتخاب ارتوپد حاذق برای جراحی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

کارهایی که یک ارتوپد باید انجام دهد

یک ارتوپد باید با درک درست از شرایط بیمار ، هرگونه اقدامات لازم جهت رفع مشکلات بیمار را به خوبی انجام دهد. عمده اقداماتی که بهترین ارتوپد در تهران انجام می دهد تا به بهبودی بیمار کمک کند شامل موارد زیر است :

– تشخیص دقیق و درست بیماری

– شروع درمان با داروها ، حرکات ورزشی ، جراحی و …

– انجام تمرینات توانبخشی یا درمان فیزیکی با هدف بدست آوردن توانایی های حرکتی یا عملکردی قبل

– اقدامات پیشگیرانه با ارائه توضیحات لازم به بیمار با هدف عدم بروز مجدد مشکلات و آسیب دیدگی ها

یک ارتوپد باید به تک تک مراحل گفته شده توجه داشته باشد. هر یک از اقدامات گفته شده از اهمیت زیادی برخوردار است تا درمان بیماری به صورت کامل انجام شود.

ویژگی های بهترین ارتوپد در تهران

ارتوپدی ، یکی از تخصص های پزشکی است که خدمات پزشکی آن در راستای بهبود ، تشخیص ، پیشگیری و درمان ناراحتی های دستگاه عضلانی اسکلتی انجام می شود. یک ارتوپد حرفه ای باید تمامی دوره های تخصصی این رشته را به خوبی و با نمرات عالی پشت سر گذاشته باشد.  مهمترین ویژگی برترین جراح ارتوپد این است که در تشخیص بیماری به درستی اقدام کند و اقدامات درمانی را به خوبی انجام دهد.

دکتر ارتوپدی بایستی در ارتباط با ناراحتی های استخوان ، ساییدگی های مفاصل ، توده های استخوانی و … دارای تخصص کاملی باشد و درک کاملی از هر یک از این بیماری ها داشته باشد.

نحوه برخورد پزشک با بیماران ، مسئله مهمی است که باید بدان توجه داشت. یک پزشک خوب به گونه ای با بیمار رفتار می کند که بیمار حس امنیت نزد پزشک داشته باشد.

بهترین ارتوپد در تهران کیست ؟

برای یافتن برترین دکتر ارتوپدی باید به تجربه پزشکان توجه نموده و مجرب ترین پزشک را انتخاب کنید. بدین منظور می توانید از بیمارانی که درگیر این مشکلات بوده اند ، راهنمایی بخواهید و درباره پزشک معالج آنها پرس و جو کنید.

محل مطب یا بیمارستانی که ارتوپد در آن به ویزیت بیماران می پردازد ، می تواند تا حدودی بیانگر سطح مهارت پزشک باشد. به طور مثال پزشکانی که در بیمارستان های مطرح یا مطب های بسیار خوب به فعالیت می پردازند ، معمولاً حرفه ای تر هستند.

دکتر یاسر نژادی ، بهترین ارتوپد در تهران است که بسیار مسلط و مجرب است و با توانمندی بالایی به تشخیص بیماری ها اقدام می کند. درمان هایی که این پزشک برای بیماران خود درنظر می گیرد ، کمترین عارضه را ایجاد کرده و در سریعترین زمان ممکن به رفع مشکلات بیمار می پردازد. تمامی بیمارهایی که مشکلات خود را تحت نظر ایشان درمان کرده اند ، از نحوه عملکرد ایشان به شدت راضی بوده اند.

روش های نوین جراحی ارتوپدی

امروزه روش های نوینی برای درمان مشکلات دستگاه عضلانی اسکلتی ابداع شده اند که نتیجه بخش تر بوده و در مدت زمان کوتاهتری نتیجه می دهند. از جمله روش های نوین جراحی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

– فیوژن

– آرتروسکوپی

– فیکسچر

– جایگزینی مفصل

– ترمیم بافت های نرم

– استئوتومیکه

– و …

درست است که روش های نوین بسیار نتیجه بخش و مؤثر هستند ، اما باید توسط بهترین ارتوپد در تهران انجام شود تا نتایج موردانتظار را به همراه داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا