مشاوره رایگان ارتوپد

مشاوره رایگان ارتوپد ، اطلاعات موردنیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد تا درباره درمان مشکلات دستگاه عضلانی اسکلتی خود ، بهترین اقدام را انجام دهید.

مشکلات مختلفی برای دستگاه عضلانی اسکلتی افراد ایجاد می شود. امروزه بیماری های سیستم عضلانی اسکلتی بسیار افزایش یافته است. نه تنها افراد میانسال و سالخورده ، بلکه بسیاری از نوجوانان و جوانان دچار این مشکلات می شوند.

اگر مشکلات بوجود آمده برای دستگاه عضلانی اسکلتی نیاز به درمان تخصصی داشته باشد ، باید به پزشک ارتوپد مراجعه کرد. دلایل مختلفی ممکن است سبب آسیب دیدگی سیستم عضلانی اسکلتی شود که برخی از آنها به صورت ناگهانی و برخی دیگر به تدریج موجب آسیب دیدگی سیستم عضلانی اسکلتی می شوند.

دلایل مراجعه به پزشک ارتوپدی

از خدمات مشاوره رایگان ارتوپد بهره مند شوید. پزشک ارتوپدی ، چندین اقدام مهم برای رفع مشکلات بوجود آمده برای دستگاه عضلانی اسکلتی انجام می دهد.

1: مدیریت درد : یک پزشک ارتوپدی بهترین راه ها را برای کاهش درد بخش های مختلف دستگاه عضلانی اسکلتی انتخاب می کند.

2: بهبود دامنه حرکتی افراد : اغلب مشکلات بوجود آمده برای دستگاه عضلانی اسکلتی سبب اختلال در دامنه حرکتی می شود. بنابراین انجام کارهای روزمره ، سخت می شود. پزشک ارتوپدی با بهترین راهکارها به شما کمک کرده تا دامنه حرکتی فرد در بخش های مختلف بهبود پیدا کند و به حالت نرمال بازگردد.

3: پیشگیری از آسیب دیدگی : پزشک ارتوپدی اقدامات لازم را برای ممانعت از آسیب دیدگی مجدد اعضای آسیب دیده انجام می دهد. در این زمینه می توانید از خدمات مشاوره رایگان ارتوپد بهره مند شوید.

4: درمان آسیب دیدگی ها : هرگونه اختلالات بوجود آمده در این سیستم شامل شکستگی استخوان ، در رفتگی ، صدمات عضلانی ، پارگی تاندون ها ، جابه جایی مهره ها و … درمان می شوند.

 * بنابراین مراجعه به پزشک ارتوپدی به دلایل مختلفی صورت می گیرد. زمانی که به یک پزشک ارتوپدی حاذق مانند دکتر یاسر نژادی مراجعه شود ، می توان به درمان اغلب مشکلات بوجود آمده برای دستگاه عضلانی اسکلتی امیدوار بود.

در رابطه با درمان مشکلات زیر با ما مشاوره کنید :

اگر به مشکلات زیر مبتلا شده اید با بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان ارتوپد ، بهترین تصمیم را درباره درمان بیماری خود اتخاذ کنید.

– دردهای ستون فقرات و مفاصل

– انحراف یا سندروم تونل کارپال

– فتق دیسک

– رماتیسم مفصلی

– بیماری آرتریت

– بیماری مارفان

– خار پاشنه

– بیماری کیفوز

– بیماری لوردوز

– آرتروز

– کمر درد

– دیسک گردن

– مشکلات زانو

– و …

انتخاب بهترین متخصص ارتوپد در تهران

دکتر یاسر نژادی ، متخصص ارتوپدی و جراح زانو می باشد. یکی از خدمات ارائه شده از سوی این پزشک مجرب و حرفه ای به بیماران ، مشاوره رایگان ارتوپد است. شما می توانید در رابطه با مشکلات خود با این پزشک حاذق مشاوره کنید تا راهنمایی های بسیار خوبی دریافت کنید.

پزشک با توجه به نوع مشکل و بیماری شما ، بهترین روش درمانی را به شما پیشنهاد می کند. ممکن است بهترین راه درمان مشکل شما prp ، تزریق ژل ، فیزیوتراپی و … باشد. شما می توانید درباره انتخاب بهترین روش درمانی ، اقدامات لازم پیش از جراحی ، مراقبت های پس از جراحی یا تکنیک های درمانی و … با پزشکان به صورت رایگان مشاوره کنید.

مزایای مشاوره رایگان ارتوپد

اگر درباره بیماری های ارتوپدی خود با کارشناسان و پزشکان مشاوره کنید ، از چندین مزیت برخوردار خواهید شد :

– انتخاب بهترین روش درمانی و آگاهی از مزایا و عوارض آن روش ها

– نحوه برخورد با عوارض ناشی از بیمارهای ارتوپدی

– آشنایی با مراقبت های قبل و پس از انجام فیزیوتراپی ، پی آر پی و …

– آگاهی از نرخ تقریبی هر یک از روش های درمانی دستگاه عضلانی اسکلتی

سؤالات خود را از مشاوره رایگان ارتوپد بپرسید

چندین سؤال رایج شما در این زمینه را پاسخ می دهیم :

بهترین درمان پیچ خوردگی مچ چیست ؟

افرادی که دچار مشکل پیچ خوردگی مچ می شوند ، اصلاً مچ پا را تکان ندهند و دقایق نخست از کمپرس یخ استفاده کنند. پیچ خوردگی حتماً بایستی از سوی متخصص ارتوپد معاینه شود. در صورت جزئی بودن پیچ خوردگی ، نیازی به اقدام خاصی نیست. اما پیچ خوردگی های شدید را باید گچ گیری کرد و پس از آن ، فیزیوتراپی کرد.

نشانه های پارگی منیسک زانو چیست ؟

اصلی ترین دلیل پارگی منیسک ، قفل شدن زانو می باشد. پارگی منیسک ، گاهی موجب ایجاد صدای کلیک مانندی از درون مفصل می شود. با ایجاد تورم های مکرر در بخش مفصل و احساس درد در این بخش ، باید به پارگی منیسک شک کرد. خالی شدن زانو ممکن است به دلیل پارگی رباط صلیبی و یا پارگی منیسک باشد.

کاندیدای مناسب برای تعویض مفصل زانو چه کسانی هستند ؟

با بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان ارتوپد ، می توانید متوجه شوید که کاندیدای مناسبی برای عمل تعویض مفصل زانو هستید یا خیر. افراد بالای 55 سال که به مشکلات آسیب دیدگی شدید سطح مفصلی دچار شده و درد زیادی دارند ، بهتر است عمل تعویض مفصل زانو را انجام دهند. اگر روش های درمانی ابتدایی به حل این مشکلات کمک نکند ، باید عمل تعویض مفصل زانو را انجام داد تا ادامه فعالیت های روزمره برای افراد شدنی باشد.

دلیل سیاه شدن سر استخوان ران چیست ؟

مصرف داروهای کورتون ممکن است موجب سیاه شدن سر استخوان ران شود. ورزشکاران مصرف کننده داروهای بدنسازی یا داروهای چاقی ، به کرات دچار این مشکل می شوند. افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی همانند آرترین رواتوئید ، گاهی دچار مشکل سیاه شدن سر استخوان ران می شوند.

بهترین مرکز مشاوره ارتوپدی کجاست ؟

خدمات مشاوره رایگان ارتوپد از سوی پزشکان متعددی ارائه می شود. یکی از حرفه ای ترین و مجرب ترین پزشکانی که به ارائه این خدمات اقدام می کند ، دکتر یاسر نژادی می باشد. این پزشک متخصص و حاذق با رفتاری صبورانه و محترمانه به صحبت های شما گوش داده و راهنمایی های لازم را به صورت مختصر و مفید به شما ارائه می دهند. راه درمان مشکلات دستگاه عضلانی اسکلتی شما را به خوبی ما می دانیم.

دکمه بازگشت به بالا