کاربرد منوال تراپی

کاربرد منوال تراپی در صنعت پزشکی بسیار است . در این صنعت بزرگ ، سلامتی و ایمنی افراد الویت می باشد ‌. به همین خاطر هر ساله شیوه های درمانی زیادی روی کار می آید .

در منوال تراپی با تحریک سیستم عصبی بدن ، بافت های عضلانی را تحریک می کنند . اکثرا از این فرآیند برای رفع بیماری های جسمانی و کاهش درد های عضلانی استفاده می شود .

در ادامه مبحث به صورت خلاصه درباره کاربرد آین محصول توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

کاربرد منوال تراپی-وب سایت یاسرنژادی

فواید استفاده از منوال تراپی

دنیای امروز فراتر از تصور گذشتگان است . در عصر حاضر پیشرفت مردم به تلاش و تصمیمات شان بستگی دارد . آنان در پس یادگیری علوم جدید توانستند در حوزه پزشکی نیز دستاورد هایی داشته باشند .

منوال تراپی از شیوه های درمانی بروز در جلسات ارتوپد جهانی است . در این شیوه بدون بریدن پوست و گوشت ، تاثیراتی چشمگیر بر سلامت افراد می‌ گذارند .

شاید به نظر رفع مشکلات کمر درد ، از کارافتادگی زانو ها و دست درد بدون استفاده از قرص و دارو های شیمیایی محال باشد ، اما در صنعت پزشکی با وجود شیوه های درمانی مثل منوتراپی مقدور است .

در این شیوه درمانی با کمک از ماساژ به سلول های عصبی بدن شوک وارد می کنند . بدین ترتیب بافت های عضلانی و اسکلتی بازسازی می شوند .

بیماری های عضلانی ناشی از درد زانو و جراحی هایی مثل تعویض زانو ، درد بسیاری برای بیمار به دنبال دارد و حتی در برخی از مواقع ناتوانی و از کار افتادگی بخشی از اعضای بدن از عوارض آن می باشد .

در عصر حاضر درمان هایی نظیر منوال تراپی به کمک افراد می‌ آید ، تا علاوه بر رفع مشکلات جسمی ، سلامت روانی آنان را نیز حفظ کنند .

کاربرد منوال تراپی در روند بهبودی بیماری های عضلانی چشمگیر است . با استفاده از این فرآیند تحمل درد افراد بالا می رود . به همین خاطر در مدت زمان کوتاه تری ، توان و نیروی خود را به دست می آورند .

این فرآیند تنها بر بعد جسمانی فرد تاثیر ندارد ، بلکه سلامت روح و روان آنان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد . بنابراین با شرکت در چندین جلسه منوال تراپی ، سلامت شما از هر نظر تضمین می شود .

کاربرد منوال تراپی بیشتر مرتبط به درد های عضلانی است . انجام منوال تراپی در دوره نقاهت به بهبود روند بیشتری کمک شایانی می کند .

شاید به نظر منوال تراپی و ماساژ یکسان هستند ، اما در واقع تفاوت های بسیاری دارند . به همین خاطر شما نمی توانید از ماساژور ها تقاضای منوال کنید .

فواید این فرآیند درمانی وابسته به نوع گرفتگی عضلات متفاوت است . شاید گرفتگی های بدن شکل یکسانی نداشته باشند ، اما تمام آن ها بر سیستم ایمنی بدن تاثیرات نامطلوبی می گذارند .

تحمل همیشه خوب نیست ، چراکه در برخی از مواقع بدن با استفاده از درد ، مشکلات خود را بروز می دهد . بیماری های عضلانی همچون درد زانو بدون جراحی یا تزریق ژل قابل درمان هستند .

بنابراین تنها به جراحی زانو فکر نکنید بلکه از طریق منوال تراپی به مشکلات جسمانی خود پایان دهید . مهم ترین فایده این شیوه درمانی ، روند بهبودی سریع و بی خطر است .

اگر تحمل درد های عضلانی را ندارید و به فکر یک راه حل دائمی برای از بین بردن آن هستید ، به منوال تراپی روی بیاورید .

کاربرد منوال تراپی تنها به درد های عضلانی ختم نمی شود ، بلکه برای سایر بیماری ها نیز مفید است . شاید باورتان نشود که این شیوه بر کم خونی افراد نیز تاثیر دارد .

غالبا افرادی که از خونریزی می ترسند یا این که طاقت جراحی های طولانی را ندارند ، انتخاب شان منوال تراپی است تا بدین شکل حداقل نیروی خود را بازیابی کنند .

کاربرد منوال تراپی-وب سایت دکتر یاسرنژادی

کاربرد های منوال تراپی در صنعت پزشکی

مبحث کاربرد منوال تراپی در صنعت بسیار وسیع و گسترده است . منوال تراپی در این حوزه به عنوان درمان دستی نیز شناخته می شود .

این فرآیند شباهت بسیاری به ماساژ دارد . فرآیند بهبودی این روند درمانی به شخص فیزیوتراپ بستگی دارد ، چراکه مسئولیت اجرای تکنیک ها بر عهده او است .

اگر این فرآیند توسط فردی نابلد اجرا شود ، نه تنها بهبودی برای بیمار به دنبال ندارد بلکه ایمنی و سلامت او تهدید می کند . بهترین ارتوپدی که در ایران به خصوص تهران فعالیت می کند ، دکتر یاسر نژادی است .

او یکی از بزرگان این صنعت می باشد که دوره های آموزش خود را در خارج از کشور گذرانده است . به همین خاطر تا به امروز بیشتر افرادی که زیر نظر رو بودند از منوال تراپی جواب گرفتند .

کاربرد منوال تراپی بیشتر مربوط به ستون مهره ها است . در صنعت پزشکی از ستون فقرات با عنوان سیستم اعصاب مرکزی یاد می شود .

به بیان ساده تر ریشه بخش اعظمی از اعصاب ها به ستون مهره بر می گردد . به همین خاطر بیماران می توانند با افزایش این قسمت از بدن بر سلامت سیستم ایمنی بدن بیفزایند .

کاربرد منوال تراپی بسیار است . در حوزه های مختلفی از سلامت ، این شیوه درمانی کارایی دارد . با این حال هنوز هم برخی از افراد شناختی بر منوال تراپی ندارید .

به همین خاطر با کمک جراحی های پرخطر سعی بر حفظ سلامت خود دارند . موارد ذیل به کاربرد منوال تراپی را در حوزه های درمانی مختلف اشاره دارد ، به آن ها توجه کنید :

  1. بیرون زدگی دیسک کمر
  2. بیرون زدگی دیسک گردن
  3. درد زانو ، کمر و گردن
  4. اختلالات ستون مهره
  5. تریگر پوینت
  6. انحرافات ستون مهره
  7. سردرد هایی ناشی از درد گردن
  8. درد سیاتیک
  9. بهبود درد هایی ناشی از جراحی گردن
  10. و …

کاربرد منوال تراپی وسیع تر از درد های عضلانی است . امروزه حتی در دوره های نقاهت جراحی زانو و تعویض زانو نیز بیماران را به انجام این امر پیشنهاد می دهند .

سخن پابانی

دکتر یاسر نژادی ، بهترین ارتوپد در تهران است که در فضای مجازی هم فعالیت دارد . با مراجعه به وب سایت دکتر ، علاوه بر اطلاع از کاربرد منوال تراپی می توانید مشاوره رایگان _ ارتوپد نیز دریافت کنید .

مقالات پیشنهادی

الکتروتراپی

سوزن خشک

دکمه بازگشت به بالا