مگنت تراپی زانو

مگنت تراپی زانو در صنعت پزشکی امروزی از طرف بیماران با استقبال گرمی رو به رو شد . در این فرایند ، شاید فرد در طول پروسه متقبل درد خفیفی باشد ، اما حتما نتیجه این فرایند درمانی خوشایند است .

تا چند سال پیش بیمارانی که درگیر درد زانو بودند ، ننها گزینه پیش روی آنان جراجی زانو و عمل های طولانی مدت بود ، اما هم اکنون مگنت تراپی راه حلی مناسب برای رهایی از این مشکل است .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره خصوصیات و مزایای این فرآیند درمانی توضیح می دهیم ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید .

اهمیت مگنت تراپی زانو

دنیای پزشکی بسیار مهیج و مدرن است . در این عرصه پزشکان با استفاده از روش های متداولی به بهبود بیماری های جسمانی و روانی روی می آورند ‌، تا سلامت افراد به ثبات و پایداری برسد .

مگنت تراپی زانو از متداول ترین روش های درمانی در عصر حاضر است که با جذب نیرو های طبیعی ، سازگاری اندام ها و هورمون ها را در بدن افزایش می دهند . در چنین شرایطی حتی اگر در سطح بیرونی بدن ، زخم های متعددی وجود داشته باشد ، باز هم سیستم ایمنی توانایی ترمیم بخش های آسیب دیده را دارد .

بیماری باعث فروپاشی نرون های عصبی در بخش آسیب دیده می شود . از آن جایی که در سراسر بدن ، میلیون ها نرون عصبی وجود دارد .

در برخی از مواقع سیستم اعصاب مرکزی و محیطی بدن نمی تواند محل دقیق بیماری را تشخیص دهد . بر همین سبب بایستی به کمک نیروهای خارجی مثل جریانات مغناطیسی به ایمن سازی این فرآیند بپردازید .

مگنت تراپی زانو از شیوه های درمانی نوین برای رسیدن به درمانی همیشگی است . با استفاده از این فرآیند می توانید اختلالاتی از قبیل التهاب ، عفونت ، آسیب دیدگی و … را به صورت قطعی درمان کنید .

حال به نظر شما چرا در عصر حاضر با وجود پیشرفت های متداول بشر در علم پزشکی ، پزشکان مگنت تراپی زانو را به بیماران توصیه می کنند ؟

مگنت تراپی از موثرترین شیوه های درمانی برای رسیدن به یک بهبودی پایدار است . در این پروسه مشکلاتی نظیر خونریزی و زخم های عمیق ، سلامتی فرد را تهدید نمی کند .

در مگنت تراپی زانو اندام های بدن ، جریان مغناطیسی مورد نیاز خود را برای مقابله با عوامل بیماری زا به دست می آورند . از این رو نه تنها بعد از گذر بازه زمانی حداکثر دو روزه زانو درد آن ها به پایان می رسد ، بلکه ایمنی و انرژی از دست رفته شان نیز با جذب نیرو های طبیعی بازسازی می شود .

اهمیت مگنت تراپی زانو

دلایل درد زانو

در ادامه مبحث مگنت تراپی زانو ، دلایل ایجاد درد در زانو ها را توضیح می دهیم . درد های عضلانی که در بخش پایینی بدن ایجاد می شود ، ایمنی و سلامت شخص را تحت تاثیر قرار می دهد .

اگر زانو ها تحمل وزن فرد را نداشته باشند ، در مرور زمان عصب های زانو نیروی خود را از دست می دهند و نمی توانند آنطور که باید به بدن در انجام حرکت یاری رسانند .

ضعف بدنی که از عوارض درد زانو باشد ، بسیار مشکل ساز و بد است . افراد نباید چنین درد های را ساده بشمارند . اگر در زمان مناسب ، بیماری ‌های عضلانی مرتبط با درد زانو برطرف نشود . در آینده ای نه چندان دور حتی منجر به تحمل درد جراحی های سخت نظیر تعویض زانو نیز وجود دارد .

مگنت تراپی زانو ، روشی عالی در بهینه سازی سیستم عضلانی بدن است . در این روش ، پزشکان با بهره گیری از ابزارآلات خاص نیرو های مغناطیسی را به بدن شخص بیمار منتقل می سازند .

البته شیوه مغناطیس درمانی زانو وابسته به نوع درد شخص متفاوت است . بدین خاطر نمی توان از تمامی ارتوپد ها تقاضا خدمات مگنت تراپی را داشت .

برای این که تا حدودی از نتیجه انجام این پروسه درمانی مطمئن شوید ، در این بخش درد های زانو توضیح می دهیم . درد های این ناحیه از بدن به شکل التهاب و عفونت دیده می شوند .

دلایل درد زانو

از رایج ترین درد های زانو که می توان به کمک مگنت تراپی به آن ها پایان داد ، عبارتند از :

  1. آسیب دیدگی زانو :

آسیب دیدگی زانو از شایع ترین درد های عضلانی در ناحیه پا است ، که گستره حرکتی فرد را مختل می کند .

  1. پارگی رباط صلیبی :

پارگی رباط صلیبی یکی از دلایلی است که درد زانو را برای شخص غیر قابل تحمل می سازد . این رباط استخوان ران را به ساق پا متصل می سازد و از حرکت اشتباه استخوان ها در این ناحیه جلوگیری می نماید .

  1. پارگی مینیسک زانو :

این عضو در زانو ها همانند سپر دفاعی عمل می کند . این عضو همانند رباط صلیبی پاره می شود و درد غیر قابل تحملی برای شخص به دنبال می آورد .

  1. و …

در صورتی که نسبت به بهبود این مشکلات در بدن بی اهمیت باشید ، در گذر زمان استخوان زانو فرم اصلی خود را از دست می دهد . بر همین سیب شخص باید با کمک مگنت تراپی زانو علاوه بر بهبود بیماری های عضلانی ، از فرم ایده آل بدنش محافظت کند .

انواع مگنت تراپی زانو

مگنت تراپی زانو از شیوه های درمانی برتر در این صنعت است که قابلیت حذف دائمی درد های عضلانی مثل درد زانو را برای بیمار به دنبال دارد .

با کمک از این پروسه ، درمان شما در ایمن ترین شرایط ممکن بدون خونریزی انجام می شود . اگر از خون و آمپول بیزار هستید ، این شیوه درمانی بهترین گزینه پیش روی شما است .

مغناطیس درمانی ، شیوه های مختلفی‌ دارد . از انواع مگنت تراپی که مختص زانو است ، می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. مگنت نادر زمین :

این نوع از مگنت ها به شکل زیورآلات یا دستبند از مواد متالیک تولید می شود . فرد بیمار می تواند در منزل برای کاهش درد های زانو آن را به دور مفصل بپیچد ، تا بدین ترتیب در قسمت آسیب دیده بدن میدان مغناطیسی ایجاد شود .

  1. مگنت تراپی پالسی :

مگنت تراپی پالسی بایستی توسط یک ژنراتور با میدان مغناطیسی ضعیف تر فعال گردد . این شیوه درمانی حتی قابلیت بهبود شکستگی های بدن را دارا است و تنها توسط یک مختصص ارتوپد قابل اجرا می باشد .

سخن پایانی

دکتر یاسر نژادی از بزرگان صنعت مگنت تراپی در ایران است که فعالیت آن تنها محبوس به پایتخت نیست . ابن کلینیک برتر در فضای مجازی نیز فعالیت دارد . با مراجعه به ول سایت دکتر می توانید از خدمات غیرحضوری کادر درمان توانمند او بهره ببرید .

سخن پایانی

 

مقالات پیشنهادی

مانوال تراپی

کامپرشن تراپی

دکمه بازگشت به بالا