بهترین جراح زانو | بهترین دکتر تعویض مفصل زانو

برای هر شخصی که دچار درد و رنج بیماری های مفصلی خصوصا زانو است ، انتخاب و مراجعه به بهترین جراح زانو تهران نوید بخش درمان موثر و بهبودی است.
باید توجه داشت که انتخاب یک جراح مجرب و کاربلد ، باید بر اساس نتایح عمل های جراحی انجام شده و میزان موفقیت و رضایت بیماران انجام شود نه صرفا بر اساس تبلیغات که عمدتا اغراق آمیز است و همه یا بهترین هستند یا اولین !

در ادامه به ویژگی های انتخاب بهترین جراح زانو تهران می پردازیم :

مفصل زانو پر تحرک ترین مفصل بدن است و چنانچه به هر دلیلی این مفصل دچار ضایعه شود و اقدامات درمانی به جراحی آن منتهی شود، نیاز به پزشک متخصص ارتوپد و جراح زانو متحبر ، مساله ای مهم و ضروری خواهد بود
امروزه با گسترش زندگی شهرنشینی و سبک زندگی اشتباه عامه مردم ، منجر به بروز ناراحتی ها و امراض مختلفی کرده است . بخش عمده ای از این بیماری ها مرتبط با استخوان و مفاصل بدن است که لازم است تحت نظر متخصص ارتوپدی ، تشخیص و درمان شوند .
از آنجاییکه پزشکی با سلامت افراد ارتباط مستقیم دارد ، لذا مراجعه به پزشک متخصص مجرب ، موجب می شود تشخیص ، درست و به موقع انجام شده و برای درمان آن اقدام شود.
چرا باید به پزشک متخصص هر بیماری مراجعه کرد؟
پیشرفت وسیع علم پزشکی در شناخت ،روش های تشخیص و درمان انواع بیماریها ، عملا موجب شده تشخیص و درمان امراض نیز دچار تحول و دقت چشمگیری شود و هر پزشک متخصص می تواند با جدیدترین اطلاعات روز و دستاوردهای علمی در حوزه تخصصی خود به تشخیص و درمان صحیح دست یابد .
انتخاب بهترین پزشک متخصص ، از اولین و اساسی ترین مراحل تشخیص و درمان به موقع بیماری است .

روش انتخاب بهترین جراح زانو در تهران

از آنجاییکه تشخیص بیماری و روش درمان ، تاثیر مستقیمی در سلامتی فرد و بهبود بیماری دارد ، لذا باید باید با تحقیق و آگاهی اقدام به انتخاب پزشک و طی کردن مسیر درمان شد . 

1. جستجو در فضای مجازی

اگر هیچ شناخت و ایده اولیه ای ندارید اولین جایی که میتوان پرسید ، گوگل است . با سرچ و تحقیق در اینترنت به لیستی از پزشکان متخصص دست می یابید که به دلیل فعالیت های درمانی مختلف ، مورد توجه خبرگزاریها ، سایت ها ، انجمن های گفتگو و کاربران واقع شده اند و لذا نتایج زیادی را به خود اختصاص داده اند .
مراجعه به سایت هایشان و مطالعه سوابق علمی و جراحیهای انجام شده ، می تواند یکی از گزینه های اطمینان بخش باشد .

2. جستجو در رسانه ها

پزشکان مجرب معمولا مورد توجه رسانه های تصویری – شبکه های خبری و … نیز هستند ، مصاحبه های مختلف در شبکه های سیما ، شبکه های ویدئویی و اینترنتی و مواردی از این قبیل را در نظر داشته باشید .

3. رضایت مندی بیماران قبلی پس از درمان

بیماران درمان شده قبلی و نظرات آنها نیز عامل اطمینان بخش دیگری است که باید در نظر داشت .
مراجعه حضوری به مطب ، میزان دقت و توجه پزشک در شنیدن توضیحات بیمار ، انجام معاینه و مواردی از این قبیل نیز نشانه اهمیت پزشک به بیمار است . پزشکان با تجربه و باسواد ، از آنجاییکه به کرات بیماری شما را در بیماران قبلی ، تشخیص و درمان کرده اند در بیان علل و نحوه ارائه توضیحات کاملا مسلط هستند و در کمترین زمان ، علت و درمان عارضه را تشخیص می دهند.

چگونه می توان بهترین جراح زانو تهران را انتخاب کرد؟
چگونه می توان بهترین جراح زانو تهران را انتخاب کرد؟

دکتر یاسر نژادی جراح زانو – تعویض مفصل زانو و متخصص ارتوپدی 

با این مقدمه ، شاید بد نباشد نگاهی به سوابق دکتر یاسر نژادی ، متخصص ارتوپدی و جراح زانو بیندازید. دکتر نژادی یکی از جراحان باسابقه در زمینه تعویض مفصل زانو و بیماریهای زانو است .کافی است نام دکتر یاسر نژادی را در گوگل سرچ نمایید تا انبوه مصاحبه های وی را در شبکه های خبری و خبرگزاری ها ببینید .

مهمترین بیماری های تحت درمان توسط دکتر یاسر نژادی

* جراحی زانو و تعویض مفصل زانو
* اصلاح انحراف یا سندرم تونل کارپال
* درمان دردهای ستون فقرات و مفاصل
* روش های تزریقی جوانسازی مفصل زانو بدون جراحی
* درمان دردها و رفع دیسک کمر
* تزریق درون مفصلی با هیالورونیک اسید
* رفع درهای ناشی از ارتروز و دردهای مفصلی

فعالیت تخصصی دکتر یاسر نژادی متخصص ارتوپدی و جراح زانو

تبحر و توانایی در انجام بیش از 200 جراحی اختصاصی تعویض مفصل زانو در سال که بالاتر از متوسط استاندارد های جهانی است (سالیانه 25 مورد) با بیهوشی موضعی کمر به پایین ، که باعث می شود بیمار در جراحی های سنگین ، حتی در افراد مسن با ریسک بالا ، که عمل بصورت اختصاصی تعویض مفصل دوطرفه با ریسک عفونت پایین انجام می شود ، از عوارض بیهوشی عمومی مصون بماند .

رضایتمندی بیماران

تصاویر گویا و مستند هستند و قضاوت را آسان می کند.

دکتر یاسر نژادی تا کنون در برنامه های زیادی از شبکه های مختلف صدا و سیما و همچنین در خبرگزاری ها به حضور داشته است که در ادامه برخی از آنها را می بینید:

دکتر یاسر نژادی – متخصص ارتوپدی – جراح زانو

✵ انجام بیش از 200 جراحی اختصاصی تعویض مفصل زانو در سال با با بی حسی موضعی 

✵ تعویض مفصل زانو – PRP زانو – تزریق ژل زانو

برای دریافت نوبت ، مشاوره و معاینه جراحی تعویض مفصل زانو ، تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =