کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی

انتخاب یک کلینیک برای درمان و بهبود بیماری اهمیت زیادی دارد ، کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی دقیقا همان جایی است ، که شما در جست و جویش هستید و می توانید از خدمات منحصر به فرد این مرکز ، نهایت بهره را ببرید . در این مقاله بیشتر شما را با این مرکز آشنا می کنیم .

ویژگی کلینیک دکتر یاسر نژادی

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی ویژگی های متعددی دارد ، که شامل موارد زیر است ؛

 1. تخصصی بودن : این کلینیک به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه فیزیوتراپی فعالیت می کند .
 2. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته : این کلینیک با داشتن تجهیزات پیشرفته و جدید ، امکان درمان بهتر و کامل‌تر برای بیماران را فراهم می کند .
 3. تیم حرفه‌ای پزشکان و فیزیوتراپیست‌ها : این کلینیک با داشتن تیمی از پزشکان و فیزیوتراپیست های با تجربه و متخصص ، به بیماران خدمات حرفه‌ای و با کیفیت ارائه می دهد .
 4. رعایت اصول بهداشتی و بهداشت حرفه‌ای : کلینیک فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی ، از رعایت اصول بهداشتی و بهداشت حرفه‌ای در جهت ارائه خدمات به بیماران پشتیبانی می کند .
 5. درمان بیماران با هر سطح سنی و شرایط : این کلینیک برای درمان بیماران با هر سطح سنی و شرایط ، روش های مختلف فیزیوتراپی را به کار می گیرد .
 6. محیطی صمیمی و دوستانه : کلینیک دکتر یاسر نژادی با ایجاد محیطی صمیمی و دوستانه ، از بیماران در طی فرآیند درمان حمایت می کند و باعث تسریع فرایند بهبودی آن‌ها می شود .

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی یکی از بهترین ها در کشور ایران می باشد .

بخوانید: عوارض شاک ویوتراپی چه می باشد ؟

تجهیزات پیشرفته در کلینیک دکتر یاسر نژادی

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته ، نه تنها سبب درمان سریع تر و بهتر بیماران شده است ، بلکه توانسته به خوبی از تمامی متد های جدید و پیشرفته پشتیبانی نماید . به آیتم های زیر توجه نمایید ؛

 • دستگاه فیزیوتراپی : این دستگاه برای درمان مشکلات عضلانی و اسکلتی مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه شامل انواع لیزر ، اولتراسوند ، تکنیک های الکترود درمانی و ماساژور بدن می باشد .
 • دستگاه های تمرینی : در این کلینیک از انواع دستگاه های تمرینی ورزشی مانند ؛ دوچرخه ثابت ، تردمیل و . . . برای تقویت عضلات و بهبود عملکرد بدنی بیماران استفاده می شود .
 • دستگاه های تصویر برداری : از این دستگاه‌ها برای تشخیص دقیق‌تر مشکلات فیزیکی در بدن بیماران استفاده می شود . این دستگاه ها شامل رادیوگرافی ، اولتراسوند ، MRI و CT-Scan می باشند .
 • سایر تجهیزات : در کلینیک فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی ، به منظور تسهیل درمان و بهبودی بیماران از دیگر تجهیزاتی مانند ؛ پره‌فشار ، زانوبند ، دستگاه TENS الکترود درمانی ، تجهیزات لیزر درمانی ، شوک درمانی ، دستگاه Kinesio Tape و . . . استفاده می گردد .

استفاده از این تجهیزات پیشرفته در کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی باعث شده ، تا بیماران با بهره گیری از آخرین روش های درمانی به سرعت و با کیفیت بالاتری بهبود یابند .

تجهیزات پیشرفته در کلینیک دکتر یاسر نژادی

بهره مندی از جدیدترین متد های درمانی در کلینیک دکتر یاسر نژادی

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی با هدف ارائه خدمات پزشکی و فیزیوتراپی بهتر و به روز ، از جدیدترین متدهای درمانی استفاده می کند . برخی از این متدها عبارتند از ؛

 • تحریک الکتریکی عصبی (TENS : TENS ) یک روش درمانی بدون تمرین و خاص است ، که با استفاده از جریان الکتریکی سطح کم ، باعث کاهش درد و التهاب در مناطق موردنظر می شود .
 • تمرینات TRX : TRX یک متد تمرینی جدید است ، که با کمک یک سیستم ویژه ، تمرینات تعادلی و بهبود کارکرد عضلات را فراهم می کند .
 • درمان کینزیولوژی : درمان کینزیولوژی با استفاده از یک نوع بسته بندی خاص به نام کینزیو تیپ ، باعث بهبود حرکت و کاهش درد در قسمت های مختلف بدن می شود ‌.
 • درمان میوفاسیال : درمان میوفاسیال یک روش جدید فیزیوتراپی است ، که با استفاده از انگشتان و فشار خفیف بر روی نقاط مختلف بدن ، سبب بهبود حالت عضلات شده و بافت نرمی را فراهم می کند .
 • شوک درمانی نیز جزو روش های درمانی مدرن بوده که با اعمال پرتو های الکترومغناطیس با فرکانس مشخص ، سبب تحریک سلول های بدن و در نتیجه درمان عارضه های مختلف می شود .
 • و بسیاری روش های دیگر …

این متدها پس از انجام تست های لازم و با توجه به وضعیت بیمار ، توسط تیم پزشکی و فیزیوتراپی کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی برای درمان بیماران به کار گرفته می شوند . کافی است از وب سایت این مرکز دیدن کنید ، لیست خدمات ارایه شده در این مجموعه شما را به وجد خواهد آورد .

تعیین هزینه مناسب برای خدمات کلینیک دکتر یاسر نژادی

هزینه درمانی در کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی معمولاً بر اساس نوع درمان و نیاز هر بیمار تنظیم می شود . هزینه درمانی ممکن است ، در هر جلسه با توجه به نیازهای بیمار متفاوت باشد .

به طور کلی ، هزینه درمانی در این کلینیک نسبت به سایر مراکز فیزیوتراپی منطقه ، مناسب و قابل قبول است . همچنین کلینیک فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی با توجه به محدودیت های مالی بعضی از بیماران ، پکیج های تخفیف دار را نیز برای بیماران خود در نظر گرفته است .

در هر صورت ، برای اطلاع از دقیق ترین هزینه درمانی برای شما ، بهتر است با کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی تماس حاصل کرده و با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید .

تسریع روند درمان در کلینیک دکتر یاسر نژادی

مراجعه به کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی می تواند موجب تسریع روند درمان شما شود . برای تسریع روند درمان ، می توانید از تخصص و تجربه پزشکان و فیزیوتراپیست های این کلینیک استفاده کنید .

از جمله روش های ی که برای تسریع درمان در کلینیک دکتر یاسر نژادی به کار می گیرند عبارتند از ؛

 • برنامه درمانی شخصی‌سازی شده : با توجه به نیازهای ویژه هر بیمار ، پزشکان و فیزیوتراپیست های این کلینیک یک برنامه درمانی شخصی‌سازی شده طراحی می کنند ، که برای تسریع درمان ، مناسب بیمار خواهد بود .
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته : با استفاده از تجهیزات پیشرفته می توانید با خیال راحت به این مجموعه اعتماد کنید و درمان را به شکلی قوی شروع نمایید ‌.
 • محیطی آرام و دور از تنش : معمولا بیماری به تنهایی استرس و تنش را برای بیمار به همراه دارد ، از این رو لازم بوده تا حتما محیط درمان کاملا آرام و دور از استرس باشد ، که خوشبختانه در این کلینیک دقیقا با محیطی آرام و صمیمی برای بیماران مواجه هستیم .
 • پیگیری وضعیت بیمار : در این مرکز به بیماران به چشم مشتری نگاه نمی کنند و سلامت مراجعه کنندگان از هر چیزی مهم تر است . بعد از اتمام پروسه درمان وضعیت بیمار توسط متخصصین پیگیری می شود ، تا ایشان مجدد سلامتی خود را بازیابند .

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی به شما کمک می کند ، تا روند درمان شما را به سرعت و با موفقیت طی کنید .

تسریع روند درمان در کلینیک دکتر یاسر نژادی

کلام آخر

کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی دکتر یاسر نژادی از جمله بهترین مراکزی است ، که خدمات توانبخشی را ارائه می نماید . رسیدن به سلامتی و رهایی از درد ها و رنج ها با کمک این مجموعه به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد .

بخوانید: کامپرشن تراپی چیست و چه فوایدی دارد ؟

دکمه بازگشت به بالا