تجربه بیماران تعویض مفصل زانو

تعویض کامل مفصل ران و تعویض مفصل زانو روش های انتخابی رایجی برای بیماران مبتلا به استئوآرتریت و ضربه دیدگان مفاصل می باشند . در اینجا ، مراقبت و تجربه بیماران تعویض مفصل زانو که ، بهبودی موفقیت آمیزی داشته اند آورده شده است ، تا شما با جراحی زانو بیشتر آشنا شوید .

بیشتر بخوانید: آشنایی با الکتروتراپی و انواع آن

ضروریت تعویض مفصل زانو

در گذشته ، بسیاری از افراد مبتلا به درد مفصل ران یا زانو در انتخاب تعویض مفصل مردد بودند . آنها نگران اقامت طولانی مدت در بیمارستان ، درد مداوم یا تحرک بعد از جراحی بودند . اما اکنون ، بسیاری از این مشکلات ، دیگر وجود ندارند و می توان از این تکنیک عالی به خوبی استفاده نمود .

با تعویض مفصل توسط بهترین جراح زانو ، می‌توان صبح ‌ها جراحی تعویض مفصل ران یا زانو انجام داد و بعد از ظهر همان روز به خانه رفت . تجربه بیماران تعویض مفصل زانو نشان می دهد ، بیش از 75 درصد بیماران به جای گذراندن سه تا پنج روز در بیمارستان ، دوران نقاهت کمتر از یک روز را در بیمارستان سپری می نمایند و معمولا نیازی به ماندن در بیمارستان نیست .

ضروریت تعویض مفصل زانو

بهترین افراد برای جراحی تعویض مفصل زانو

اولین قدم در برنامه ریزی این نوع جراحی این است که مطمئن شوید کاندیدای خوبی هستید . هنگامی که بیماران را برای تعویض مفصل ران یا زانو ارزیابی می کنیم ، به چند نکته توجه می نماییم :

  1. در کل در سلامتی خوبی هستید و شرایطی ندارید که بتواند جراحی شما را تحت تاثیر قرار دهد .
  2. شما سطحی از قدرت را دارید ، که به شما کمک می کند تا به خوبی ریکاوری کنید .
  3. یک سیستم پشتیبانی قوی دارید که ، وقتی بعد از جراحی تعویض مفصل زانو به خانه می روید به شما کمک می کند .

تجربه بیماران تعویض مفصل زانو بیانگر این است که ، اگر این موارد رعایت شود ، تعویض مفصل زانو معمولا یک گزینه مناسبی برای شماست .

بیشتر بخوانید: فیزیوتراپی زانو

بهترین جراحی زانو در تهران

تیم پزشکی دکتر یاسر نژادی شامل چندین متخصص برای بهینه سازی مراقبت شما قبل و پس از جراحی است . قبل از جراحی زانو ، شما یک ارزیابی توانبخشی با فیزیوتراپیست خواهید داشت . این جلسه یک ساعته به ما ، یک ایده عمیق از توانایی بدنی و نیازهای حمایت اجتماعی شما می دهد . با مراجعه به وب سایت دکتر یاسر نژادی می توانید وقت مشاوره دریفت نمایید .

همچنین بر اساس تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، باید به سایر پزشکان مراجعه کنید تا مطمئن شوید که قلب و ریه های شما در وضعیت خوبی هستند . اگر شرایط پزشکی دیگری دارید ، این تیم می تواند به شما کمک کند تا اقدامات پیشگیرانه ای برای مدیریت آن انجام دهید .

در نهایت ، ما مشاوره رایگان – ارتوپد را ، قبل از جراحی ارائه می دهیم . در طول مشاوره ، علاوه بر دانستن روند جراحی زانو و پاسخ سوالهایتان ، می‌توانید از بیمارستان ما دیدن کنید ، با پزشک و پرستاران ارتباط برقرار کنید و آنچه را که بعد از جراحی نیاز دارید ، مانند واکر یا وسایل پزشکی ، دریابید .

طبق تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، در مجموع بدانید که ، هرچه قبل از جراحی ، آگاهی های بیشتری داشته باشید ، بعد از جراحی وضعیت بهتری خواهید داشت .

بهترین جراحی زانو در تهران

پیشرفت های جراحی در تعویض مفصل

در طول سال ‌ها ، پیشرفت‌ ها در رویکرد جراحی به امکان تعویض مفصل با دوره نقاهت کوتاه کمک کرده است و در تعویض مفصل زانو ، فناوری کامپیوتری یک پیشرفت بزرگ بوده است . تکنیک های کامپیوتری به ما کمک می کند تا در جراحی حرکات دقیق تری انجام دهیم .

همچنین تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، نشان داده است که ، برای تعویض مفص لگن و زانو ، ما شاهد بهبودهایی در بیهوشی برای کمک به کنترل بهتر درد پس از جراحی بوده ایم .

بیشتر بخوانید: مشاوره رایگان ارتوپد

بهبود تجربه تعویض مفصل زانو

ما شما را بلافاصله پس از جراحی بلند می کنیم و حرکت می دهیم و مطمئن می شویم که می توانید در خانه نیز مستقل باشید . از بسیاری جهات ، تعویض مفصل با تکنولوژی های روز دنیا ، تجربه جراحی زانو را تغییر داده است .

طبق گزارشات تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، علاوه بر درد کمتر و بازگشت سریع تر به فعالیت ، جراحی تعویض مفصل زانو یا ران در همان روز خطر عفونت یا عوارض بعد از جراحی را نیز کاهش می دهد ، بهبودی راحت تری به شما می دهد و از آنجایی که می توانید در خانه باشید ، خواب شما را بهبود می بخشد .

تجربه بیماران تعویض مفصل زانو نشان می دهد که ، با تکنیک های جدید تعویض مفصل توسط بهترین جراح زانو ، لازم نیست اجازه دهید درد لگن و زانو بر کیفیت زندگی شما تأثیر بگذارد . با یک متخصص ارتوپدی صحبت کنید تا ببینید آیا جراحی تعویض مفصل می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر ، بنابراین دلیلی برای تحمل درد مفاصل دیگر وجود ندارد .

بهبود تجربه تعویض مفصل زانو

چند نمونه تجربه بیماران تعویض مفصل زانو

در ادامه مطلب تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، چندین تجربه از بیماران که عمل تعویض مفصل زانو را انجام داده اند ، آورده ایم . مطالعه این تجربیات به افزایش آگاهی شما از این عمل کمک خواهد کرد .

  • تجربه بیمار اول : تا جایی که ممکن بود برای جراحی زانو صبر کردم و منتظر درمان « معجزه‌آمیز » بودم که هرگز اتفاق نیفتاد . در حالی که منتظر بودم ، حداقل 3 سال هر 90 روز آمپول های کورتیزون مصرف کردم ، با ادامه این تزریقات ، اثربخشی آن ها کاهش یافت . پی آر پی و سایر تزریقی ها را نیز امتحان کردم .

تا اینکه پس از مطالعه تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، در 17 تیرماه توسط دکتر یاسر نژادی ، تعویض مفصل زانوی چپ داشتم . ریکاوری و فیزیوتراپی سخت بود ، اما نتیجه باورنکردنی بود .

من در 5 هفتگی به زندگی و فعالیت های عادی برگشتم و پس از 8 هفته شروع به فعالیت های ورزشی سنگین کردم . برای اولین بار در بیش از 10 سال هیچ دردی در زانو وجود نداشت . تعویض مفصل زانو آنقدر موفقیت آمیز بود که تصمیم گرفتم زانوی راستم را نیز انجام دهم .

عمل جراحی زانوی راست نیز موفقیت آمیز بود ، اما در 10 روز اول نگران بودم که بهبودی کندتر از جراحی زانوی اول باشد . فیزیوتراپی ، روند بهبودی را تسریع کرد . حالا مدام از خودم می پرسم چرا اینقدر صبر کردم ؟ تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، همیشه نشان از رضایت آن ها بوده است .

  • تجربه بیمار دوم : زانوهای من ده سال پیش مجروح شدند ، و هر دو را جراحی کردم . باید بگویم که ، اثربخشی این روش‌ها فقط مدت کوتاهی دوام آورد ، تا اینکه با بهترین جراحی زانو در تهران ، دکتر یاسر نژادی ، آشنا شدم .

در جلسه مشاوره ، عمل تعویض مفصل زانو توصیه شد و دکتر یاسر نژادی جزئیات جراحی را توضیح داد ، اطلاعات دقیق را در دسترس من قرار داد و تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، را نیز در اختیار من قرار داد .

دستورالعمل های بعد از عمل من واضح بود و با تمام داروهای مورد نیاز از داروخانه بیمارستان به خانه رفتم . تجهیزات پس از عمل مورد نیاز من ، توسط پزشکم سفارش داده شد و یک روز قبل از جراحی به من تحویل داده شد ، و نحوه عملکرد تجهیزات به طور کامل توضیح داده شد .

پس از جراحی تعویض مفصل زانو ، یک فیزیوتراپ مجرب و آگاه هفته ای سه بار به خانه من می آمد . من تمرینات را دو بار در روز ، هر روز ، طبق آموزش او ادامه می دادم و در عرض دو هفته ، پیاده روی روزانه خود را افزایش دادم .

بر اساس تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، بهبودی کامل از تعویض مفصل زانو زمان زیادی طول می کشد ، اما در حال حاضر ، نسبت به سال های قبل از عمل جراحی ، درد زانو ندارم و بهبودی سریع‌تر از آنچه پیش ‌بینی می ‌کردم بوده است .

  • تجربه بیمار سوم : وقتی با دکتر یاسر نژادی مشورت کردم ، او پس از بررسی عکس ‌برداری اشعه ایکس به من اطلاع داد که زانوی من کاملا ساییده شده است و بهترین گزینه درمان ، تعویض مفصل زانو خواهد بود . او گفت که برخی از داروها و تزریق‌ها برای کوتاه‌ مدت کمک ‌کننده هستند و برای مدت کوتاهی تسکین کننده هستند .

از او پرسیدم بهبودی چقدر طول می‌کشد تا بتوانم فعالیت‌های معمول و ورزش خود را از سر بگیرم ، او به من اطلاع داد که انتظار دارد چهار تا شش ماه دیگر بتوانم فعالیت های عادی خود را از سر بگیرم . تجربه تعویض مفصل زانوی من بسیار موفقیت آمیز بود و دوران نقاهتم به خوبی سپری شد .

کلام پایانی

تجربه بیماران تعویض مفصل زانو ، نشان می دهد که این جراحی ، یک درمان ایده آل برای افرادی است که از درد زانو رنج می برند . به لطف پیشرفت علم پزشکی ، امروزه عمل تعویض مفصل زانو و ران یک درمان موفق است که به میزان قابل توجهی درد زانو را بهبود می بخشد .

اگر شما نیز از این بیماری رنج می برد ، می توانید با مراجعه به وب سایت ما ز مشاوره رایگان ما بهره مند شوید ، تا دریابید آیا جراحی تعویض مفصل زانو ، برای شما مناسب است یا خیر .

بیشتر بخوانید: علائم پارگی تاندون دست

دکمه بازگشت به بالا